60 comments

 1. سلام- اول یه خسته نباشید بابت این همه وقت وانرژی که برای هنر عکسی خرج میکنید -دوم این عکس به نظر من خیلی ماندگار خواهد شد.
  هر جا هستین موفق باشین

 2. خب مهم اینه که الان هستید و عکس خوبی گذاشتید
  و مهمتر از همه اینکه امروز روز به یاد موندنی برای تمام زنان جهان شد با گرفتن اولین جایزه اسکار بهترین کارگردانی به خانم کاترین بگلو
  و مهمتر از همه اینکه آواتار بهترین فیلم نشد
  چه روز خوبی
  موفق باشید

 3. گذشته از عکس که در لحظه ای بسیار ناب عکاسی شده به نظرم سال پرباری سپری کردی چون آمارهای خودت این رو نشون میده.امیدوارم سالهای بعدی موفق تر باشی. صمیمانه برات آرزومندم.

 4. اسم جالبی بود برای عکس، مبارک باشه این چند ماه خبرای خیلی خوبی از کلوپ عکس ایران می شنیدیم، دائما یک موفقیت.
  آواتار ام که نبرد اسکارو! تارنتینو ام که خداست واقعا
  موفق باشی آرش جان

 5. سلام
  این صفحه برام لینک شده بود بازش کردمو خوندم اولین بارم که میام اینجا پس
  1 عکس زیبایی هست مثل چندتا عکس دیگه ای که ازتون دیدم
  2 امیدوارم سال بعدم مثل امسال براتون پربار باشه
  3 وامیدوارم با فروش دوربینتون یه بهترشو بخرین
  موفق باشید

 6. سلام آرش خان
  تبریک بابت اینهمه فعالیت و اینهمه نتیجه درخشان.
  طبس اومدی به ماهم سر بزن رفیق.
  با آرزوی پیروزی و بهورزی و موفقیت روزافزونت پسر 😉

 7. برگزیده ای از سخنان کورش بزرگ در منشورهای پارسوماش،شوشیانا و پرشیا……. تقدیم به همه فرزندان پاک ایران زمین ………..
  بهترین ارمغان آدمی آزادی ست.باشدکه تاهست ازخان ومان ملتم عطروترانه برخیزد.مردمان ماشایسته آرامش وآزادی اند،شایسته شادمانی وترانه اند.من کورش هخامنش فرمان دادم که بر مردمان ملال نرود.زیرا ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.
  بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را دریابید.و هرکس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها آرزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود ،زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من آسمانی باد.که در او رودها ی بسیاری جاری است.
  ما دامنه ها و دشت هایی داریم دریا وار.سحرآمیز ،سرسبز و برکت خیز.و شما راگفتم این بهشت بی گزند را گرامی بدارید.سرزمین من توان شکفتنش بسیار است.سرزمین من ، مادر من است.تا هست خنده شادی خیز کودکان خوش باد تا هست شهریاری بانوان و آواز خنیاگران خوش باد.
  تا هست رودها بسیار تر و بسیارتر باد.از اندوه و عزا به دور باد سرزمین من.تا هست هرگز دلتنگی به دیدارتان نیاید.تا هست اندوه آدمیان مرده با د .به یادتان می آورم بهترین ارمغان آدمی آزادی ست. باشد که تا هست از خان و مان ملتم عطر و ترانه برخیزد.
  مردمان ما شایسته آرامش وآزادی اند،مردمان ما شایسته شادمانی وترانه اند.،مردمان ما شایسته عدالت و علاقه اند ،دودمانتان درآرامش، زندگی هاتان دراز،وآینده تان روشن تر از امروز باد، این آرزوی من است

 8. آرش حمیدی عزیز
  سلام.نمی دانم همدیگر را دیده ایم یا نه؟ همواره لطف داری و از اخبار ایران فتو کلاب ایمیل می دهی. چند تایی هم عکس برای چند مسابقه از طریق شما فرستادم.اخبار موفقیت های تو و کلوپت را دنبال می کنم. خوشحالم از راهیابی عکس های بی نظیرت به جشنواره ای که اخیراً در آمریکا اخباری از آن داشتی. فکر کنم با همین عکس بود.چه اسم زیبایی بر آن گذاشته ای. ما را از اخبار تهران بزرگ بی خبر نگذار.
  پرنور باشی.
  مریم سپهری

 9. سلام آرش جان
  ممنون که ما رو از آپدیت کردن سایت خبر میکنی . دلمون برات تنگ شدی . امیدوارم نیمه دوم عید ردیف بشه بتونیم همدیگه رو ببینیم .با اردات شادفر

 10. کامنت منم با تأخیر شد، شرمنده!

  با دماوندت خیلی حال کردم و از اسمی که براش انتخاب کردی بیشتر. حواست به همه چی هست و دقیقی.
  از بابت موفقیت‌هات هم خیلی خوشحالم، هر چی نباشه تو هم یکی از همین آرش‌هایی دیگه 😀

 11. سلام،

  من هم موفقیت‌هاتون را بهتون تبریک میگم، این عکس دماوند واقعا زیباست. به نظر میرسه شما هم کمان عکاسی‌ را در دست گرفته‌اید…آرزومند موفقیت روز افزون شما هستیم.

 12. خدمت آقای حمیدی سلام
  ، چند بار ایمیل شما رو دیده بودم و همینطور سایت شما ، بعدا متوجه شدم شما لطف می کنید و برای همکاراتون توی سایت فتو کلاب خبرای جشنواره های خارجی رو می ذارید و همینطور موفقیت های شما داخل جشنواره ها به قول معروف داس زحمتاتون رو برداشتین و دارین موفقیت ها رو یکی یکی درو می کنید من تبریک می گم به شما و آرزوی موفقیت می کنم که همیشه و همه جا سرافراز باشید

 13. سلام بر آرش حمیدی
  سال نویت مبارک
  نمی دانم مرا یادت می آید یا نه اگر همان آرشی باشی که دورانی شب ها تا دیر وقت را به طراحی بروشور هتل رضویه می پرداختیم و از اخرین خاطره ات یک سی دی از آلبوم هیت شادمهر بود که قرار بود برای خودت تکثیر کنی و اصلش را به من برگردانی ولی رفت و رفتی و گم شدی در خاطره های من…اگر همان آرش هستی خوشحالم که دوباره پیدایت کرده ام اگر هم ان آرش نیستی خوشوقتم از دیدگاه ها و عکس های زیبایی که در اینجا می گذاری.
  ارادتمند:
  نیما خسروی

 14. سلام بر آرش عزیز سال نو و تمام بزرگی های آرزوهای آن بر تو و خانواده عزیزت مبارک باشد (ان شاالله)؛ نوشتن کار ساده ایی نیست ، مخصوصا اگر قرار بر نوشتن از عزیزانت باشد . همه به من بابت اینکه می توانم بنویسم و … تبریک می گویند ، ولی من پیش خودم می گویم کاش نمی توانستم این همه بنویسم ، چرا که اگر نمی توانستم این همه بنویسم (حتما) به دنبال کار خودم و فیلمسازی می رفتم و با تمام قوا سعی می کردم آن را به دست بیاورم و با نوشته سر خودم را گرم نمی کردم و به این خط خطی ها دلم را خوش نمی کردم کاش روزی برسد که بتوانم با تمام قوا کار خودم را انجام بدهم و فیلم بسازم

 15. دوست عزیز چن وقت پیش یه دوربین D90 خریدم
  ولی چون قبلا عکاسی نکردم زیاد نمی تونم از امکاناتش استفاده کنم اگه براتون ممکنه یه کلاس با توجه به دوربینم و جیب کارمندی و دانشجویی بهم معرفی کنی

 16. سلام آقای حمیدی
  من بهتام عادلیم همونی که از طرف انجمن دانشکده متالورژی دانشگاه تهران واسه دمین آسین خیلی مزاحمتون می شه
  خیلی برام جالبه اصلا فک نمی کردم تو سایتتون بیام و انقدر حرف واسه گفتن داشته باشم حرفامو سعی می کنم خیلی خلاصه تو سه نکته بگم :
  1- شما یه عکاس حرفه ای هستین من یه عکس آماتور ولی عاشق عکاسی
  2-شما درباره دیو سپید نوشتین و اشاره ای به ” مشت درست روزگار بودن ” دماوند بگم بهتون من با یکی دیگه از دوستام که هر دو عضو گروه کوه نوردی دانشکده فنی دانشگاه تهران هم هستیم روز دوم عید جهت چیدن سفره هفت سین به عنوان اولین تیم سال 89 به زیارت کعبه عشاق کوهستان، دماوند، رفتیم.
  3- من از طرفی به عنوان دبیر انجمن مسئول سینما متال هم هستم و این فیلم حرامزاده های بیشرف رو به عنوان اولین فیلم سال 89 انتخاب و سه شنبه گذشته به عنوان فیلمی که باید اسکار بهترین فیلم از نظر ما رو می گرفت بخش کردیم و راستی خدارو شکر آواتار اسکارو نبرد
  موفق باشین حتما سر می زنم بهتون

Post a new comment